Klára Šimáčková – „žeLIVE je místo, kde vznikají nádherné vztahy, zážitky a akce. Je to pro mě společenství, kde je všechno, nejen pro animátory, ale především pro děti. No a největší pohlazení po duši je vidět šťastné děti a ústa od ucha k uchu!“ Osvědčení: (SF)(K)(L)

Petr Šimáček – „Díky táboru žeLIVE se mi naskytla možnost zažít neobyčejné zážitky, rozvíjet svoji osobnost a dělat něco, co mě baví a dává smysl.“ Osvědčení:  (C) (7) (SF) (K) (L)

 

Kristýna Pánková – „Na animátorství mě baví, že jsem obklopena dětmi a lidmi, se kterými je mi dobře.“ Osvědčení:  (K)(L)

 

Markéta Pánková – „Želiv znám už od mala, jezdila jsem tam na tábory a víkendovky. Teď, když jsem animátor, jsem vždy nadšená z nových zážitků a z naší skvělé party.“ Osvědčení:  (K) (L)

 

Anička Daňková – „Na animátorství se mi líbí, že se můžu seznamovat s novými lidmi,  být s dětmi, a tak tvořit společenství.“ Osvědčení:  (K) (L)

 

Jakub Výborný – „Vždy je plno dobré atmošky.“ Osvědčení:   (L)

 

Tereza Zachová – „Animátoři → moje druhá rodina.“ Osvědčení:   (K)

 

Kája Matoušová – „Na animátorství mě baví, že můžu šířit radost s druhými.“ Osvědčení:  (K)(L)

 

Anička Kolářová – „Jsem moc ráda, že jsem součástí naší žeLIVE rodinky, plné skvělého přátelství a zábavy.“ Osvědčení:  (K)(L)

 

Eliška Procházková – „Na žeLIVE mám ráda naší partu.“ Osvědčení:  (K) (L)

 

Adéla Říhová – „Na animátorství se mi líbí, že mohu trávit čas s příjemnými lidmi.“ Osvědčení:  (L)

 

Vojtěch Dolejš – „Na animatorství se mi nejvíc líbí že mohu pomáhat druhým.“    Osvědčení:  (L)

 

Michal Drahožal-

Pepa Kolář –

Oliver Spál

Kristy Dománková – 

Dominik Vaněk – 

Hana Doležalová – 

Anička Bohatová – 

Matyas Vránek – 

Adél Kohoutová – 

 

S mezinárodní účastí Animátorů KN ze Slovenska

Atila Sebestyén„ŽeLIVE sú ľudia, za ktorými sa každoročne viackrát oplatí precestovať 350km zo Slovenska, aby sme zažili niečo výnimočné.“ Osvědčení:  (C) (7) (SF) (K) (L)

 

Tomáš Hengerics – „Miesto ďaleké priestorom, ale blízke srdci.“ Osvědčení:  (C) (7) (SF) (K) (L)

 

Norbi Vlkolenský –  „zeLIVE mi dáva množstvo nových zážitkov a priateľstiev, ako animátor ma robí šťastným baviť sa s deťmi a pozerať sa ich očami na každé dobrodružstvo počas našich táborov.“ Osvědčení:  (C) (7) (K) 

 

Dominika Lehocká – „Aj keď som zo Slovenska, ŽeLIVE je miesto, kam sa rada vraciam vďaka úžasným a ochotným ľuďom, ktorí vo svojom voľnom čase robia niečo viac pre svoje okolie a atmosfére, ktorá je medzi animátormi.“ Osvědčení: (C) (7) (SF) (K) (L)

 

Osvědčení: 

(C) – Cooperation (2018) – Mgr. Leoš Zatloukal, Ph.D. et Ph.D.

(7) – 7 návyků skutečně efektívných lidí  – základy rozvoje osobního i komunitního života (2017-18) –Mgr. PaedDr. Peter Palušák, O.Praem.

(SF) – Základy koučngu SF – Solution Focus – s přístupem zaměřeným na řešení (2017) –Mgr. PaedDr. Peter Palušák, O.Praem.

(K) – Komunikace (2019) – Mgr. Leoš Zatloukal, Ph.D. et Ph.D.

(L) – Líder-šíp (Know-how AKN i žeLIVE) (2020) – Mgr. PaedDr. Peter Palušák, O.Praem.