Martina Hošková (KOMUNIKACE, LOGISTIKA) Na žeLIVE mě baví čas strávený s partou skvělých lidí, kteří se snaží neustále na sobě pracovat a posouvat tu pomyslnou laťku výš. Největší odměna je, bezpochyby, úsměv na tvářích dětí. To si vždy řeknu – “ odvedli jsme dobrou práci” a jede se dál:)“    

Maruška Benešová, AA (KOMUNIKACE ) „Kam jinam jít, když miluju jídlo, srandu a děti? žeLIVE je místo, kde tohle vše najdu.“

Kateřina Manová, AS(KOMUNIKACE S AS) „Jsem moc ráda, že mohu mezi animátory žeLIVE být a mám vás všechny moc ráda.“

Klára Benešová ( LÍDER MTZ) Už jako malá jsem moc ráda jezdila na tábory a víkendovky. Postupem času jsem se dostala do role animátora a zjistila, že mě práce s dětmi opravdu naplňuje. Stačí vidět, když se děti smějí a hned vím, že to má smysl. Co do toho dám, to se mi vrátí. V žeLIVE se starám o skupinku MTZ. Snažím se jim jít příkladem a být oporou.

Marek Šimáček, AS(WEB, MINISTRANTI) Rád dělám druhým lidem radost. A hodně se soustředím, abych ji na táboře dělal. Dělám stránky zelive.cz.

Vojto Dolejš (SPOLČO)

 

Vojta Sochůrek (SPOLČO)

 

PaedDr. Mgr. David Peter Palušák, O.Praem(Líder) Na žeLIVE mě baví úžasný potenciál, nasazení a přátelství animátorů i dětí a neskutečné možnosti kláštera v Želivě. Snažím se být jiskrou, povzbuzovačem a spolutvůrcem.